+372 6319002

Firmast

Kui teil on vaja tarnida oma laadungit võimalikult kiiresti, kui te otsite töövõtjat, kes osutaks kõiki transpordi- ja ekspedeerimisteenuseid rahvusvahelisel tasemel, siis on teie teenistuses Mallory Auto OÜ rahvusvaheliste vedude veokid.
 
Meie ettevõtte on kaubaveo valdkonnas edukalt töötanud mitu aastat. Vaatamata mitte väga pikale tegutsemisajale, oleme suutnud edukalt ja operatiivselt lahendada meie ette seatud ülesanded, millega oleme ära teeninud oma äripartnerite lugupidamise.


Mallory Auto OÜ areneb praegusel ajal dünaamiliselt: laienemas on kliendibaas, suurenemas noor ja perspektiivikas personal. Meie eesmärk on mitte peatuda saavutatul, vaid areneda koos oma partneritega.
 
Oma arengu algetapil puudus meie ettevõttel autopark ja teenuseid osutati renditud sõidukite abil. Kuid juba ... aastal lubas ettevõtte käibe stabiilne kasv luua oma autopargi, millesse kuuluvad ...


Meie ettevõtte tegevuse printsiibid on usaldusväärsus ja vastutustunne, olgu see kaupade tarnimisel üle Euroopa, kontinentidevahelistel vedudel või lao- ja tolliteenuste osutamisel.

 


 
Miks Mallory Auto OÜ?

  • Meie ettevõtte spetsialistid nõustavad teid vedude organiseerimise küsimustes, aitavad valida transpordi tüübi ja leida optimaalse marsruudi.
  • Teenuste stabiilne kvaliteet – laadungite õigeaegne ja täpne kohaletoimetamine, teostatud vedude dokumentatsiooni täiskomplekt.
  • Klientide ja vedajate vastastikuse koostöö hästikorraldatud süsteem.
  • Oleme avatud igasugusele koostööle, mis põhineb vastastikusel austusel ja usaldusel.